CZ SK

Phonak Roger Touchscreen Mic

Phonak Roger Touchscreen Mic

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Snadno použitelný bezdrátový mikrofon Roger Touchscreen Mic je základem portfolia Phonak pro vybavení do škol.

  • Cena: 24900 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Phonak

Phonak Roger Touchscreen Mic Snadno ovladatelný bezdrátový mikrofon Phonak Roger Touchscreen Mic je základním prvkem portfolia produktů Roger pro školství. Pomáhá studentům a učitelům zvládnout nejrůznější moderní školní aktivity s lehkostí.  

Mikrofon Roger Touchscreen Mic disponuje nejlepším výkonem v oblasti řeči v hluku, kde je zdokumentováno zlepšení až o 35% více než u dynamických FM systémů a 54% ve srovnání s jinými systémy FM, čímž je toto zařízení o třídu výš nad ostatními dostupnými. 

Pro nejjednodušší použivání s minimální manuální interakcí je Roger Touchscreen Mic vybaven automatickou funkcí mikrofonu, který pohodlně přepíná mezi jednotlivými manuálními režimy mikrofonu na základě orientace zařízení. To umožňuje studentům a učitelům držet krok s neustále se měnícím výukovým prostředím. 

Toto zařízení je kompatibilní s téměř s každým sluchadlem či kochleárním implantétem. Také umožňuje propojení více přijímačů a mikrofonů do sítě, což je zajištěno pomocí jednoduchých dotykových příkazů. 

 

Na uvedené zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info