CZ SK

Naše služby

V kostce řečeno naše služby jsou založené na:

  • nabídce sortimentu
  • možnosti objednávky on-line
  • kontaktním centru, jež můžete kontaktovat: emailem, telefonicky, dopisem
  • řízeném skladu zásob
  • výzkumem trhu a dostupných technologií
  • spolupráce s výrobci sluchadel

OBJEDNÁVKA A NÁKUP

OBJEDNÁVKA A NÁKUP

Jsme komerční firmou a snažíme se prodat co nejlepší službu. Věříme,  že komfort domova a možnost písemné komunikace, včetně recenze k výrobkům, Vám umožní se správně rozhodnout pro ten či onen doplněk.

Nechceme dělat chyby, ale prosíme o shovívavost, protože slibovat, že vyhovíme všem individuálním potřebám je nereálné. V rámci možností se však snažíme o jednoduchost, transparentnost a nejlepší nabídku s ohledem na porovnání parametrů "výkon a cena".

V zájmu našeho obchodního domu je, aby postup objednávek byl jednoduchý s rychlou expedicí. Proto máme i stránku zkušební objednávka, kde si můžete jen pro sebe zadat fiktivní nákup, abyste viděli, jak to u nás probíhá. Závaznou objednávku dodáváme prostřednictvím služeb České pošty nebo PPL.

PLATBY

PLATBY

Platby za objednané zboží, které přímo nakupujeme a dovážíme ze zahraničí, probíhají na dobírku nebo také platbou platební kartou. Naše transakce se řídí obchodními podmínkami, a ty se zase řídí jednotlivými zákony, které jsou platné v České republice. 

Reklamace se řídí reklamačním řádem a pokud jim Vaše reklamace vyhoví, pak vracíme peníze nebo posíláme nový výrobek. Detailní informace najdete v rubrice "Podmínky". 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info