• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a děti
  • Ochrana sluchu při práci v hluku
  • Předchozí
  • Další

Novinky ve světě sluchadel

Multifunkční nabíječka Phonak Charge and Care pro sluchadla Phonak

Multifunkční nabíječka Phonak Charge and Care pro sluchadla Phonak

Nabíječka Phonak Charge and Care slouží k nabíjení dobíjecích závěsných sluchadel s externím reproduktorem Phonak generace Paradise a Marvel. Zároveň umožňuje spolehlivé aktivní vysoušení, dezinfekci a bezpečné uskladnění sluchadel a ušních tvarovek. 

Nabíječka disponuje světelným zdrojem UV-C, jehož světlo redukuje hromadění choroboplodných zárodků na sluchadlech a tvarovkách, a tím snižuje riziko infekce v uchu i mimo něj. Nabíječka poskytuje speciální program pro vysoušení trvající 2 hodiny. Doba nabíjení zcela vybitého sluchadla je pouze 3 hodiny a výdrž nabité baterie je 24 hodin.

Přejít na produkt

Užívejte si běžných činností s bonusem ochrany Vašeho sluchu

Užívejte si běžných činností s bonusem ochrany Vašeho sluchu

Špunty do uší Phonak Serenity Choice™ chrání Váš sluch před hlukem a hlasitými zvuky, které mohou trvale poškodit Váš sluch. Špunty do uší jsou vyrobeny ze speciálního termoplastového materiálu, který se přizpůsobí Vašemu zvukovodu a díky této technologii zajišťují vysokou míru komfortu nošení. Špunty do uší Phonak Serenity Choice™ disponují akustickými filtry, jenž jsou vybaveny pokročilou síťovou technologií, která zajístí útlum nízkých i vysokých frekvencí. Síťová technologie minimalizuje účinek okluze a zároveň udržuje ucho odvětrávané pro optimální pohodlí.

Vyberte si ze široké nabídky špuntů do uší pro různé aktivity. Špunty proti hluku chrání uši před nepříjemným hlukem během pracovních činností. Špunty do uší ke studiu a relaxaci tlumí nepříjemné zvuky a hluk při čtení, studiu či práci. Špunty do uší pro motorkáře a fandy automobilových sportů tlumí škodlivý hluk z motoru a nepříjemný vítr při jízdě na motorce. Špunty do uší na spaní dokonale tlumí okolní hluk a chrápání. Špunty do uší na koncerty a párty ochrání Váš sluch před poškozením nebo jeho ztrátou v hlučném hudebním prostředí. Špunty do uší pro myslivce a sportovní střelce poskytují optimální ochranu uší před hlukem ze střelby, výbuchů či ohňostrojů.

Soustřeďte se a užívejte si svých radostí, ochranu sluchu nechte na nás!

Přejít na produkt

Designový kousek nejen k Vaší televizi - to je Phonak Roger Select iN

Designový kousek nejen k Vaší televizi - to je Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN je nejmodernější bezdrátový mikrofon vhodný pro stacionární situace, kdy je přítomen výrazný hluk v pozadí jako např. v restauraci, na pracovní poradě apod. Je-li zařízení umístěno na stůl, diskrétně a automaticky vybere osobu, která hovoří, a plynule přepíná mezi jednotlivými mluvčími. V případě více konverzací si může posluchač manuálně vybrat, koho bude poslouchat. Mikrofon také dokáže přenášet zvuk multimediálních zařízení, např. televize.

Díky unikátní funkci RogerDirect™ vyvinuté značkou Phonak již nepotřebujete další přídavné zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak Roger Select iN bezdrátově přenáší řeč přímo do Vašich sluchadel Phonak generace Paradise a Marvel, čímž výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Koupit Phonak Roger Select

Malý, ale šikovný pomocník pro partnera v konverzaci - Phonak PartnerMic

Malý, ale šikovný pomocník pro partnera v konverzaci - Phonak PartnerMic

Phonak PartnerMic je snadno použitelný klopový mikrofon pro individuální konverzaci v hlučném prostředí. Phonak PartnerMic je skvělým doplňkem ke sluchadlům. Umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v náročném poslechovém prostředí -  v tváří v tvář, hlučnější prostředí a to i na větší vzdálenost. Při používání se tento bezdrátový doplněk ke sluchadlům umístí na svrchní oděv mluvčího, s nímž uživatel sluchadla komunikuje. 

Díky unikátní technologii AirStream™ vyvinuté značkou Phonak již nepotřebujete další přídavné zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak PartnerMic bezdrátově přenáší řeč přímo do Vašich sluchadel Phonak generace Paradise  a Marvel na vzdálenost až 25 metrů, čímž se výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Přejít na produkt

Alpine SleepSoft

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info