CZ SK

Novinky

Zásilkovna a platba online kreditní kartou pro Vaše pohodlí

 Zásilkovna a platba online kreditní kartou pro Vaše pohodlí

Vážení zákazníci,

od 1. 10. 2019 jsme rozšířili způsob platby kartou on-line přes platební bránu. Dále rozšiřujeme výběr dodání objednávek o možnost Zásilkovna. Zásilkovna umožňuje vyzvednutí objednávek ve více než 2900 výdejních míst v České republice. Nebude muset čekat žádné fronty na poštách, ani hodiny čekání na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete :-)

Nabíječky pro sluchadla

Nabíječky pro sluchadla

Nabíječky k nabíjení dobíjecích sluchadel Phonak byly vytvořeny pro zjednodušení Vašeho života. Konečně se zbavíte potíží s jednorázovými bateriemi, které jsou nahrazeny vestavěnou dobíjecí lithium-iontovou baterií, jejíž výdrž je garantována na dobu 6 let. Sluchadla Phonak obsahující lithium-iontovou baterii jsou nejrychleji nabíjecími dobíjecími sluchadly na trhu a zároveň s nejdelší výdrží.

Doba nabíjení zcela vybitého sluchadla je pouze 3 hodiny! a výdrž zcela nabité baterie je 24 hodin. V případě nedostatečného času na nabití Vašeho sluchadla se můžete spolehnout na "instantní" 15 minutové nabíjení, které Vám zajistí až 3 hodinovou výdrž baterie. Navíc přicházíme se snadno použitelnou možností nabíjení Vašich sluchadel kdekoli, aniž byste se museli obávat nedostatku elektrické energie - využijte speciální powerbanku.

Přejít na produkt

Elektronická vysoušečka Cedis e100.DS

Elektronická vysoušečka Cedis e100.DS

Po nebývale rychlém vyprodání se objevuje znovu v nabídce elektronická vysoušečka Cedis e100.DS. Ideální pro zajištění optimální ochrany proti vlhkosti sluchadel a také individuálních koncovek. Vytvořena s láskou k detailům od německého výrobce Egger.

Velmi jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka. Po skončení procesu vysoušení dojde k automatickému vypnutí. Ideální pomocník pro aktivní vysoušení sluchadel.  

Elektronická vysoušečka Cedis e100.DS přináší nové standardy ve vysoušení sluchadel a koncovek. Chcete-li zaručit svým sluchadlům dlouhou životnost, tak právě elektronická vysoušečka Cedis e100.DS je stvořena přímo pro Vás

Přejít na produkt

TV Connector - Intuitivní propojení sluchadel a televize

Phonak TV ConnectorTV Connector je bezdrátové řešení pro poslech televize se sluchadly Phonak Audéo B-Direct a nebo nejnovějším modelem Phonak Audéo M. Vychutnejte si vynikající kvalitu stereo zvuku televizního vysílání přímo do Vašich sluchadel a navíc bez rozpoznatelného zpoždění zvuku.  

Díky jedinečné technologii AirStream™ vyvinuté společností Phonak již nepotřebujete další přídavné streamingové zařízení nošené na těle. Zařízení TV Connector připojené k televizi pošle zvuk přímo do Vašich sluchadel, která se přemění v hands-free sluchátka.

Jedná se nadčasové řešení poslechu televize i jiných multimediálních zařízení. 

Přejít na produkt

Více informací získáte zde

Se zařízením Phonak Roger Table Mic II budete úspěšnější pracovní tým

Se zařízením Phonak Roger Table Mic II budete úspěšnější pracovní tým

Phonak Roger Table Mic II je unikátní bezdrátový mikrofon pro srozumitelný poslech v hlučném prostředí a na větší vzdálenost. Ideální pomocník pro malé i větší pracovní jednání či konference.

Phonak Roger Table Mic II je vybaven zcela unikátní technologií MultiBeam, díky které dochází k vysoce kvalitnímu bezdrátovému přenosu řeči a zvuku přímo do sluchadel. Stolní mikrofon Phonak Roger Table Mic II se automaticky přizpůsobuje měnícím se hladinám okolního hluku a poskytuje skvělé porozumění při skupinových konverzacích. Phonak Roger Table Mic II lze používat samostatně, společně s dalšími mikrofony Phonak Roger Table Mic II nebo ve spojení s mikrofonem Phonak Roger Pen či Phonak Roger Clip-on Mic. Phonak Roger Table Mic II disponuje provozní dobou až 16 hodin a dálkovým ovladačem pro zajištění plného pohodlí. Řešení pro jakoukoliv značku sluchadla nebo kochleárního implantátu.

 Přejít na produkt

Osobní zesilovač zvuku Comfort Duett pro komfortní poslech nejen Vaší televize!

Osobní zesilovač zvuku Comfort Duett pro komfortní poslech nejen Vaší televize!

Comfort Duett je kapesní snadno ovladatelný zesilovač, který Vám zajistí komfort a srozumitelnost poslechu při sledování televize, telefonování nebo osobní konverzaci.

Chytrá technologie a mikrofon zabudovaný uvnitř zařízení Comfort Duett zachytí důležité zvuky, zejména řeč, a pošle zesílený a ostrý zvuk prostřednictvím sluchátek do uší nebo přes indukční smyčku do sluchadel.

Více informací

 

Přejít na produkt

Srozumitelný poslech televize

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info