CZ SK

Novinky

Nové baterie Phonak Leo nejen pro dětská sluchadla

Nové baterie Phonak Leo nejen pro dětská sluchadla

Přestávají Vás už bavit nudné obaly baterií do sluchadel? Výrobce sluchadel Phonak ve spolupráci s předním německým výrobce baterií Varta přináší baterie Phonak s dětským motivem lvíčkem Leo, který je maskotem produktů značky Phonak určených pro děti.  

Nové baterie jsou naprosto identické se stávajícími bateriemi, tudíž můžete očekávat stejné vlastnosti. Navíc získáte nový design obalu, který se bude líbit Vám i Vašemu dítěti. Neváhejte objednat už nyní. 

Přejít na produkty

Jsme také na Slovensku!

V rámci zkvalitnění služeb jsme nyní schopni distribuovat zásilky také v rámci Slovenska, kde nabízíme možnost tří odběrových míst v rámci poboček firmy Akustik plus, s. r. o. Klikněte na obrázek a vybírejte v pohodlí domova z dostupné nabídky produktů. 

Jsme také na Slovensku !

TV Connector - Intuitivní propojení sluchadel a televize

Phonak TV ConnectorTV Connector je bezdrátové řešení pro poslech televize se sluchadly Phonak Audéo B-Direct. Vychutnejte si vynikající kvalitu stereo zvuku televizního vysílání přímo do Vašich sluchadel a navíc bez rozpoznatelného zpoždění zvuku.  

Díky jedinečné technologii AirStream™ vyvinuté společností Phonak již nepotřebujete další přídavné streamingové zařízení nošené na těle. Zařízení TV Connector připojené k televizi pošle zvuk přímo do Vašich sluchadel, která se přemění v hands-free sluchátka.

Jedná se nadčasové řešení poslechu televize i jiných multimediálních zařízení. 

Přejít na produkt

Více informací získáte zde

Phonak Roger Pen - Pro použití ve škole, v práci nebo doma

Phonak Roger Pen - Pro použití ve škole, v práci nebo doma

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Jamese Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

E-Shop

Sada Phonak Remote Mic a Phonak ComPilot Air II - Pro lepší poslech na dálku

Sada Phonak Remote Mic a Phonak ComPilot Air II - Pro lepší poslech na dálku

Máte již nejnovější sluchadla Phonak generace Venture? Chcete si užívat lepšího poslechu na dálku a navíc využívat přenosu zvuku z mobilního telefonu či jiného multimediálního zařízení přímo do vašich sluchadel Phonak? Všechno splní diskrétní sada bezdrátových zařízeních Phonak Remote Mic a Phonak ComPilot Air II

Pro snadnější poslech na dálku a lepší porozumění slouží lehký diskrétní mikrofon Phonak Remote Mic, který přenáší pomocí Phonak ComPilot Air II hlas mluvčího přímo do vašich sluchadel až na vzdálenost 20 metrů. Veškerá zařízení jsou propojena léty prověřenou technologií Bluetooth. Samostatné zařízení Phonak ComPilot Air II lze pomocí Bluetooth propojit s celou řadou mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. Zařízení Phonak ComPilot Air II může také sloužit jako dálkové ovládání sluchadel

Přejít na produkt

Ochrana sluchu pro miminka a děti

Ochrana sluchu pro miminka a děti

Dostali jste se někdy do situace, kdy jste měli jít na koncert, sportovní událost či na hlučnější společenskou akci, ale neměl vám kdo pohlídat děti? Nyní máte možnost problém vyřešit. Díky dětské ochraně sluchu Alpine Muffy Baby pro nejmenší děti a Alpine Muffy pro děti od 5 let nebude nic překážkou. Jedná se o velmi kvalitní ochrany sluchu s útlumem 23 dB a 25 dB

Přejít na produktyJiž se nemusíte bát vzít své dítě kamkoliv s sebou. 

Phonak Roger Table Mic - Ideální řešení pro jednání a konference

Phonak Roger Table Mic - Ideální řešení pro jednání a konference

Phonak Roger Table Mic je unikátní bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost. Ideální pomocník pro malé i větší pracovní jednání či konference.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger, díky které dochází k vysoce kvalitnímu bezdrátovému přenosu řeči a zvuku přímo do sluchadel. Pomocí stolního mikrofonu Phonak Roger Table Mic skvělé porozumnění při skupinových konverzacích. Phonak Roger Table Mic lze používat samostatně, společně s dalšími mikrofony Phonak Roger Table Mic nebo ve spojení s mikrofonem Phonak Roger Pen či Phonak Roger Clip-on Mic. Phonak Roger Table Mic disponuje provozní dobou až 20 hodin a dálkovým ovladačem pro zajištění plného pohodlí.

Přejít na produkt

Osobní zesilovač zvuku Comfort Duett pro komfortní poslech nejen Vaší televize!

Osobní zesilovač zvuku Comfort Duett pro komfortní poslech nejen Vaší televize!

Comfort Duett je kapesní snadno ovladatelný zesilovač, který Vám zajistí komfort a srozumitelnost poslechu při sledování televize, telefonování nebo osobní konverzaci.

Chytrá technologie a mikrofon zabudovaný uvnitř zařízení Comfort Duett zachytí důležité zvuky, zejména řeč, a pošle zesílený a ostrý zvuk prostřednictvím sluchátek do uší nebo přes indukční smyčku do sluchadel.

Více informací

 

Přejít na produkt

Phonak Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Phonak Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

E-Shop

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info