• Eshop pro sluchadla
  • Vysoušečky pro dlouhodobou životnost sluchadel
  • Filtry ke spolehlivému fungování sluchadel
  • Sluchadla a děti
  • Sluchadla a srozumitelný poslech v autě
  • Sluchadla a poslech televize v nejvyšší kvalitě
  • Univerzální vzdálený mikrofon pro sluchadla
  • Ochrana sluchu pro hudebníky a návštěvníky mega koncertů
  • Ochrana sluchu pro plnou soustředěnost - při studiu, programování, práci v otevřených kancelářích
  • Předchozí
  • Další

Novinky ve světě sluchadel

Krabička na sluchadlo - ideální ochrana Vašich sluchadel

Krabička na sluchadlo - ideální ochrana Vašich sluchadel

Praktická krabička určená k odkládání sluchadel všech značek. Je to pohodlný a kompaktní doplněk ideální pro bezpečné uložení vašich sluchadel doma, v práci nebo na cestách. Naslouchací přístroje do ní jednoduše vložíte a zavřete víko - aby byly Vaše naslouchátky chráněny před nárazem či bakteriemi.

Přejít na produkt

Phonak Roger NeckLoop - univerzální přijímač pro vzdálené mikrofony Phonak Roger

Phonak Roger NeckLoop - univerzální přijímač pro vzdálené mikrofony Phonak Roger

Univerzální přijímač Phonak Roger NeckLoop umožňuje propojení sluchadel a kochleárních implantátů jakékoliv značky obsahující T-cívku se vzdálenými mikrofony Phonak Roger. Vzdálené mikrofony Phonak Roger měří úroveň okolního hluku a automaticky přizpůsobuje nastavení mikrofonu tak, aby co nejlépe vyhovovalo prostředí, ve kterém se uživatel nachází. Díky nízké hmotnosti a odnímatelnému poutku na krk ve dvou délkách je vhodný pro dospělé i děti. Přijímač také obsahuje tlačítka na ovládání hlasitosti a 2,5 mm výstup pro sluchátka.

Přejít na produkt

Všestranný mikrofon nové generace Phonak Roger On - použijete ve škole, v práci nebo doma

Všestranný mikrofon nové generace Phonak Roger On - použijete ve škole, v práci nebo doma

Phonak Roger On je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost. Mikrofon je vybaven technologií MultiBeam 2.0, která dokáže rozlišit, z jakého směru řeč přichází, takže se uživatel sluchadel může soustředit na konverzaci, na které mu opravdu záleží. Mikrofon automaticky přepíná mezi různými režimy mikrofonu podle toho, zda je umístěný na stole, připnutý na oblečení nebo držený v ruce. Aplikace myRogerMic umožňuje uživatelům sluchadel ovládat mikrofon Phonak Roger On na dálku. Vzdálený mikrofon Phonak Roger On je možné propojit s jakoukoliv značkou sluchadel či kochleárních implantátů.

Přejít na produkt

Čisticí štěteček

Čisticí štěteček

Pravidelná údržba sluchadel a vysoušení sluchadel výrazně prodlužuje životnost a spolehlivost sluchadla. Sluchadlo doporučujeme vysoušet prostřednictvím vysoušecích kapslí a vysoušecí nádobky či elektronické vysoušečky. K pravidelnému čištění sluchadel či ušních tvarovek od ušního mazu a jiných nečistot slouží čisticí štěteček. Vhodný zejména pro čištění závěsných sluchadel jakékoliv značky.

Přejít na produkt

Multifunkční nabíječka Phonak Charge and Care pro sluchadla Phonak

Multifunkční nabíječka Phonak Charge and Care pro sluchadla Phonak

Nabíječka Phonak Charge and Care slouží k nabíjení dobíjecích závěsných sluchadel s externím reproduktorem Phonak generace Paradise a Marvel. Zároveň umožňuje spolehlivé aktivní vysoušení, dezinfekci a bezpečné uskladnění sluchadel a ušních tvarovek. 

Nabíječka disponuje světelným zdrojem UV-C, jehož světlo redukuje hromadění choroboplodných zárodků na sluchadlech a tvarovkách, a tím snižuje riziko infekce v uchu i mimo něj. Nabíječka poskytuje speciální program pro vysoušení trvající 2 hodiny. Doba nabíjení zcela vybitého sluchadla je pouze 3 hodiny a výdrž nabité baterie je 24 hodin.

Přejít na produkt

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Phonak TV Connector

 

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení