Novinky ve světě sluchadel

Alpine SleepSoft - špunty pro klidné spaní

Alpine SleepSoft - špunty pro klidné spaní

Špunty do uší Alpine SleepSoft na spaní skvěle tlumí okolní hluk a chrápání. Díky tomu se kvalitně vyspíte a ráno se budete cítit mnohem více odpočatí. Špunty do uší Alpine SleepSoft jsou díky speciálnímu materiálu AlpineThermoShape™ velmi pohodlné a v uších netlačí. Jsou vhodné i pro alergiky, neboť materiál neobsahuje silikon. Díky akustickým filtrům špunty do uší tlumí pouze hluboké frekvence, zatímco vysokofrekvenční zůstanou slyšitelné (budík, pláč dítěte). Špunty do uší Alpine SleepSoft disponují útlumem 25 dB pro pohodlný spánek. 

přejít na produkt

Mini nabíječka Phonak pro závěsná sluchadla Marvel

Mini nabíječka Phonak pro závěsná sluchadla Marvel

Osvoboďte se od starostí s jednorázovými bateriemi. Nabíječky pro nabíjení dobíjecích sluchadel Phonak byly vytvořeny pro zjednodušení Vašeho života. Dobíjecí sluchadla Phonak obsahují vestavěnou a nevyjímatelnou nabíjecí lithium-iontovou baterii, jejíž výdrž je garantována na dobu 6 let.

Mini nabíječka Phonak pro závěsná sluchadla Marvel umožňují velmi rychlé a snadné nabíjení dobíjecích závěsných sluchadel Phonak Marvel. Doba nabíjení zcela vybitého sluchadla je pouze 3 hodiny a výdrž zcela nabité baterie je 24 hodin. V případě nedostatečného času na nabití Vašeho sluchadla se můžete spolehnout na minimalistické 15ti minutové nabíjení, které Vám zajistí až 3 hodinovou výdrž baterie.

Přejít na produkt

Akustické příslušenství pro sluchadla Phonak Marvel

Akustické příslušenství pro sluchadla Phonak Marvel

Nová generace sluchadel Marvel se může přímo připojit k jakékoliv chytrému telefonu s operačním systémem iOS nebo Android a řadě dalších zařízení s Bluetooth®. S novou generací sluchadel Phonak přichází na trh i nové příslušenství ke sluchadlům. Pro závěsná sluchadla Phonak generace Marvel jsou určeny tenké hadičky Slimtube 4.0 ve čtyřech různých velikostí. Nově tvarované koncovky ve velikosti S,M, L jsou pohodlnější a koncovka Cap je speciálně navržena pro extra úzký zvukovod. K ochraně externích reproduktorů u sluchadel Marvel se využivá filtr CeruShield, který chrání reproduktor před jeho zanesením a vlhkostí. Při zhotovení individuální koncovky SlimTip chrání externí reproduktor dvojitá ochrana – CeruShield a Cerustop.

Přejít na produkt

Nejjednodušší dálkový ovladač sluchadel Phonak

Nejjednodušší dálkový ovladač sluchadel Phonak

Phonak RemoteControl je snadno použitelný ovladač pro naslouchadla Phonak Marvel. S tímto malým a elegantním pomocníkem si dopřejete komfort při nošení sluchadel a to díky třem velkým tlačítkům, které jsou jednoduché na používání. Phonak RemoteControl dokáže stisknutím tlačítek měnit programy, zesílit nebo zeslabit hlasitost sluchadel.

Nikdy předtím to nebylo jednodušší a proto Vám Phonak RemoteControl - nejjednodušší ovladač sluchadel Phonak Marvel poskytuje plnou kontrolu a zejména pohodlí, protože díky svým rozměrům ho můžete nosit v kabelce nebo v kapse, a tedy stále při sobě.

Přejít na produktt

Vzdálené mikrofony Roger iN pro zlepšení porozumění řeči v hluku

Vzdálené mikrofony Roger iN pro zlepšení porozumění řeči v hluku

Bezdrátová technologie RogerDirect™ umožnuje propojit vzdálené mikrofony Roger přímo se sluchadly Phonak generace Marvel bez nutností připojení externího přijímače a zároveň slouží k přímému streamování do sluchadel. Vzdálené mikrofony Phonak Roger Pen iNPhonak Roger Select iN obsahují dva integrované přijímače Roger, které lze naistalovat do sluchadel Phonak generace Marvel. Vzdálené mikrofony zlepšují srozumitelnost řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Technologie Roger nepřetržitě měří úroveň okolního hluku a automaticky přizpůsobuje nastavení mikrofonu tak, aby co nejlépe vyhovovalo prostředí, ve kterém se uživatel nachází. Díky této technologii se můžete plně účastnit konverzací i ve velmi hlučném prostředí, jako jsou restaurace, pracovní jednání nebo školní aktvity.

Přejít na produkt

Srozumitelný poslech televize

Alpine SleepSoft

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info