• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a děti
  • Ochrana sluchu při práci v hluku
  • Předchozí
  • Další

Novinky ve světě sluchadel

Užívejte si běžných činností s bonusem ochrany Vašeho sluchu

Užívejte si běžných činností s bonusem ochrany Vašeho sluchu

Špunty do uší Phonak Serenity Choice™ chrání Váš sluch před hlukem a hlasitými zvuky, které mohou trvale poškodit Váš sluch. Špunty do uší jsou vyrobeny ze speciálního termoplastového materiálu, který se přizpůsobí Vašemu zvukovodu a díky této technologii zajišťují vysokou míru komfortu nošení. Špunty do uší Phonak Serenity Choice™ disponují akustickými filtry, jenž jsou vybaveny pokročilou síťovou technologií, která zajístí útlum nízkých i vysokých frekvencí. Síťová technologie minimalizuje účinek okluze a zároveň udržuje ucho odvětrávané pro optimální pohodlí.

Vyberte si ze široké nabídky špuntů do uší pro různé aktivity. Špunty proti hluku chrání uši před nepříjemným hlukem během pracovních činností. Špunty do uší ke studiu a relaxaci tlumí nepříjemné zvuky a hluk při čtení, studiu či práci. Špunty do uší pro motorkáře a fandy automobilových sportů tlumí škodlivý hluk z motoru a nepříjemný vítr při jízdě na motorce. Špunty do uší na spaní dokonale tlumí okolní hluk a chrápání. Špunty do uší na koncerty a párty ochrání Váš sluch před poškozením nebo jeho ztrátou v hlučném hudebním prostředí. Špunty do uší pro myslivce a sportovní střelce poskytují optimální ochranu uší před hlukem ze střelby, výbuchů či ohňostrojů.

Soustřeďte se a užívejte si svých radostí, ochranu sluchu nechte na nás!

Přejít na produkt

Designový kousek nejen k Vaší televizi - to je Phonak Roger Select iN

Designový kousek nejen k Vaší televizi - to je Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN je nejmodernější bezdrátový mikrofon vhodný pro stacionární situace, kdy je přítomen výrazný hluk v pozadí jako např. v restauraci, na pracovní poradě apod. Je-li zařízení umístěno na stůl, diskrétně a automaticky vybere osobu, která hovoří, a plynule přepíná mezi jednotlivými mluvčími. V případě více konverzací si může posluchač manuálně vybrat, koho bude poslouchat. Mikrofon také dokáže přenášet zvuk multimediálních zařízení, např. televize.

Díky unikátní funkci RogerDirect™ vyvinuté značkou Phonak již nepotřebujete další přídavné zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak Roger Select iN bezdrátově přenáší řeč přímo do Vašich sluchadel Phonak generace Paradise a Marvel, čímž výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Přejít na produkt

Nový parťák do školy i do práce - Phonak Roger Pen iN

Nový parťák do školy i do práce - Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN je univerzální bezdrátový mikrofon, který uživatelům sluchadel výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost. Zařízení disponuje plně automatickým nastavením, dokovací stanicí k televizi a audio vstupem pro připojení k multimediálnímu zařízení.

Zařízení Phonak Roger Pen iN bezdrátově přenáší řeč přímo do sluchadel Phonak generace Paradise a Marvel bez nutnosti audio botičky! Phonak Roger Pen iN a sluchadla Phonak generace Paradise a Marvel se propojí prostřednictvím unikátní funkce RogerDirect™ bez externího přijímače.

Phonak Roger Pen iN

Phonak PartnerMic - mikrofon pro partnera v konverzaci

Phonak PartnerMic - mikrofon pro partnera v konverzaci

Phonak PartnerMic je snadno použitelný klopový mikrofon pro individuální konverzaci v hlučném prostředí. Phonak PartnerMic je skvělým doplňkem ke sluchadlům. Umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechových situací -  v tváří v tvář, hlučnější prostředí a to i na větší vzdálenost. Při používání se tento bezdrátový doplněk ke sluchadlům umístí na svrchní oděv mluvčího, s nímž uživatel sluchadla komunikuje. 

Díky unikátní technologii AirStream™ vyvinuté společností Phonak již nepotřebujete další přídavné zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak PartnerMic bezdrátově přenáší řeč přímo do Vašich sluchadel Phonak generace Paradise  a Marvel na vzdálenost až 25 metrů, čímž se výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Přejít na produkt

Alpine SleepSoft

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info