• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a televize
  • Sluchadla a děti
  • Ochrana sluchu při práci v hluku
  • Předchozí
  • Další

Novinky ve světě sluchadel

Phonak Serenity Choice™ Comfort - skvělé řešení pro "home office"

Phonak Serenity Choice™ Comfort - skvělé řešení pro "home office"

Čekají Vás další měsíce práce z domova a už Vám z toho jde hlava kolem? Špunty do uší Phonak Serenity Choice™ Comfort představují univerzální ochranu sluchu vyvinutou tak, aby všechny rušivé zvuky utlumila na přijatelnou úroveň. Konverzace ustoupí do pozadí a vyzvánění telefonů, ale i hluk letadel, vlaků apod. budou méně rušit. Síťová technologie akustických filtrů umožňuje optimální odvětrávání ucha, čímž minimalizuje efekt okluze. Správné odvětrávání ucha eliminuje pocit dráždění a pálení. Špunty do uší Phonak Serenity Choice™ Comfort disponují útlumem 16 dB.

Přejít na produkt

Designový kousek nejen k Vaší televizi - to je Phonak Roger Select iN

Designový kousek nejen k Vaší televizi - to je Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN je nejmodernější bezdrátový mikrofon vhodný pro stacionární situace, kdy je přítomen výrazný hluk v pozadí jako např. v restauraci, na pracovní poradě apod. Je-li zařízení umístěno na stůl, diskrétně a automaticky vybere osobu, která hovoří, a plynule přepíná mezi jednotlivými mluvčími. V případě více konverzací si může posluchač manuálně vybrat, koho bude poslouchat. Mikrofon také dokáže přenášet zvuk multimediálních zařízení, např. televize.

Díky unikátní funkci RogerDirect™ vyvinuté značkou Phonak již nepotřebujete další přídavné zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak Roger Select iN bezdrátově přenáší řeč přímo do Vašich sluchadel Phonak generace Marvel a Paradise, čímž výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Přejít na produkt

Nový parťák do školy i do práce - Phonak Roger Pen iN

Nový parťák do školy i do práce - Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN je univerzální bezdrátový mikrofon, který uživatelům sluchadel výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost. Zařízení disponuje plně automatickým nastavením, dokovací stanicí k televizi a audio vstupem pro připojení k multimediálnímu zařízení.

Zařízení Phonak Roger Pen iN bezdrátově přenáší řeč přímo do sluchadel Phonak generace Marvel a Paradise bez nutnosti audio botičky! Phonak Roger Pen iN a sluchadla Phonak generace Marvel a Paradise se propojí prostřednictvím unikátní funkce RogerDirect™ bez externího přijímače.

Phonak Roger Pen iN

Indukční smyčka pro komunikační rozhraní Phonak ComPilot II

Indukční smyčka pro komunikační rozhraní Phonak ComPilot II

Phonak ComPilot II je bezdrátové multifunkční zařízení kompatibilní se sluchadly Phonak generace Venture a Belong. Phonak ComPilot II přenáší telefonní hovor přímo do obou sluchadel a nabízí vynikající stereofonní kvalitu zvuku při sledování televize nebo poslechu hudby. Zařízení lze rovněž použít jako dálkové ovládání pro změnu poslechového programu a nastavení hlasitosti. Indukční smyčka pro Phonak ComPilot a Phonak ComPilot II slouží k připojení sluchadel Phonak k samotnému zařízení. 

Přejít na produkt

Phonak PartnerMic - mikrofon pro partnera v konverzaci

Phonak PartnerMic - mikrofon pro partnera v konverzaci

Phonak PartnerMic je snadno použitelný klopový mikrofon pro individuální konverzaci v hlučném prostředí. Phonak PartnerMic je skvělým doplňkem ke sluchadlům. Umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechových situací -  v tváří v tvář, hlučnější prostředí a to i na větší vzdálenost. Při používání se tento bezdrátový doplněk ke sluchadlům umístí na svrchní oděv mluvčího, s nímž uživatel sluchadla komunikuje. 

Díky unikátní technologii AirStream™ vyvinuté společností Phonak již nepotřebujete další přídavné zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak PartnerMic bezdrátově přenáší řeč přímo do Vašich sluchadel Phonak generace Marvel a Paradise na vzdálenost až 25 metrů, čímž se výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Přejít na produkt

Srozumitelný poslech televize

Alpine SleepSoft

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info