• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a děti
  • Ochrana sluchu při práci v hluku
  • Předchozí
  • Další

Doprava

Veškeré zboží, které zakoupíte na našem e-shopu, je možné si vyzvednout osobně na jakékoliv pobočce REJA, nebo Vám jej zašleme až domů. Zboží do zahraničí nezasíláme. Při objednávce nad 1 000 Kč je DOPRAVA ZDARMA. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat z těchto způsobů dopravy:

Osobně na pobočce

Osobně na pobočce

Objednávku si můžete vyzvednout na jakékoliv pobočce REJA. K osobnímu odběru připravené objednávky vás vyzveme e-mailem.

Cena: ZDARMA

Česká Pošta

Česká Pošta

Doručení objednávky obvykle proběhne do dvou pracovních dní od naskladnění. V případě, že vás doručovatel nezastihne doma, je zásilka uložena na vaší poště po dobu 7 dní. Při nákupu nad 1 000 Kč poštovné a balné zdarma.

Cena: 120 Kč při platbě dobírkou
           100 Kč při platbě kartou online

Zásilkovna

Zásilkovna

 

Objednávku si můžete nechat poslat do nějaké z poboček Zásilkovny v okolí vašeho bydliště. Doručení je obvykle do 2 až 3 dní, pobočky najdete ve všech městech s více než 1 500 obyvateli. Při nákupu nad 1 000 Kč poštovné a balné zdarma.

Cena: 120 Kč

Kurýr

Kurýr

Doručení objednávky obvykle proběhne do dvou pracovních dní od naskladnění. Dopravce vás informuje SMS nebo e-mailem o převzetí zásilky k přepravě a o předpokládaném času doručení. Při nákupu nad 1000 Kč poštovné a balné zdarma.

Cena: 120 Kč

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info