• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a televize
  • Sluchadla a děti
  • Previous
  • Další

Phonak Roger Select

Phonak Roger Select

Hodnocení produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Špičkový bezdrátový mikrofon Phonak Roger Select, který nabízí vynikající porozumění řeči na pozadí hluku.

  • Cena: 15900 Kč s DPH

Barva

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Phonak

Špičkový bezdrátový mikrofon Roger™ Select nabízí vynikající porozumění řeči v náročných poslechových situacích. Umístěný ve středu stolu umožňuje uživatelům plně se zapojit a cítit se v srdci rozhovoru. Plně automatický řežim výběru směrového mikrofonu pro zajištění komplexního poslechu. 

Roger Select

V centru děníKdyž se cítíte v srdci rozhovoru, žijete naplno

Roger Select ™ je všestranný mikrofon vhodný pro stacionární situace, kdy je přítomen výrazný šum v pozadí. Když je umístěn na stole, diskrétně a automaticky vybírá toho, kdo mluví, a plynule se přepne z jednoho hovoru do druhého. Když probíhá více konverzací, tak posluchač si může manuálně vybrat koho poslouchat. Může také přenášet zvuk multimediálních zařízení, např. TV, a má širokopásmovou technologii Bluetooth pro napojení k telefonním hovorům.

Plná jasnost řeči

 

Plná jasnost řeči

Roger Select představuje poprvé funkci MultiBeam technology, inovativní mikrofonové technologii Roger od společnosti Phonak. Využitím více mikrofonů se nosníky řeči získavají v šesti směrech, aby pokryly 360°. Poměr signálu k šumu pro všech šest směrů se vypočítá a automaticky se vybírá paprsek s nejvyšší čistotou. Poskytuje výjimečné porozumění řeči při skupinových rozhovorech, jako jsou například rozhovory v hlučných restauracích nebo při rodinných setkáních.

Bez jakýchkoliv problémů

 

Bez jakýchkoliv problémů

Se svými plně automatickými směrovými mikrofony není třeba ručně nastavovat Roger Select na správnou pozici. To umožňuje uživateli slyšet řeč a zvuk ze všech směrů. Při nošení na hrudníku detekuje akcelerometr jeho orientaci a spustí jeden ze 6 paprsků směrem nahoru k ústům někoho, kdo mluví.

Plně multifunkční 

Roger Select disponuje širokopásmovým rozhraním Bluetooth pro telefonní hovory. Bezdrátově přenáší hlas reproduktoru do sluchadel pro lepší porozumění řeči. Díky všestrannosti mohou zákazníci streamovat zvuk z televizorů, hudebních přehrávačů, počítačů a herních systémů do sluchadel tím, že se jednoduše připojí pomocí dodávané dokovací stanici nebo pomocí micro-USB.

Kompatibilita

Roger Select je možné propojit se sluchadly pomocí integrovaných miniaturních Roger přijímačů nebo pomocí univerzálního příjímače Roger MyLink, který funguje na bázi indukční smyčky. Univerzální přijímač Roger MyLink je možné propojit téměř s jakoukoliv značkou sluchadlem či kochleárních implantátů s T-cívkou.

Upozornění: K tomuto výrobku je nutná příslušná audiobotička (přijímač) nebo univerzální přijímač Roger MyLink.

Na uvedené zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Roger Select – Představujeme univerzální mikrofon pro zvýšení sluchového výkonu

Chcete si produkt vyzkoušet? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Uživatelská příručka:

Uživatelská příručka

 

Nový komentář

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info