CZ SK

Elektronická UV vysoušečka Cedis e300.DUS

Elektronická UV vysoušečka Cedis e300.DUS

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Elektronická vysoušečka s UV zářením pro ochranu sluchadel a tvarovek před vlhkostí.

  • Cena: 2500 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Egger

Elektronická vysoušečka Cedis e300.DUS s UV zářením zajišťuje hladký proces vysoušení pomocí tepla, odstranění bakterií pomocí UV záření a přírodní cirkulaci pro odvod vzduchu. Spolehlivě umožňuje odvod vlhkosti a nashromažděných látek z vysoušecí komory. Důležitá a pravidelná ochrana před vnikem vlhkosti i bakterií do Vašich sluchadel a koncovek. 

Vysoušení Cedis e300.DUS

Vysoušecí stanice Cedis e300.DUS disponuje dvěmi programy pro vysoušení. Ovládání je možné pomocí jednoduchého tlačítka na vysoušečce. Normální vysoušení (3 hodiny) je vhodné pro odstranění klasické vlhkosti při běžném používání. Intenzivní vysoušení (6 hodin) je vhodné pro vysokou vlhkost po různých pohybových aktivitách. Zařízení se vždy automaticky vypne po skončení vysoušecího procesu. 

Cedis e300.DUS

Ozáření sluchadla a koncovek pomocí UV-C světla redukuje akumulační zárodky a tím snižuje riziko infekce v uchu i mimo něj. Účinnosti světelného zdroje potvrdily akreditované zkušební laboratoře. Plně automatický 5 minutový ultrazvukový čisticí proces na začátku každého vysoušecího programu. Při otevření víka se tento proces automaticky vypne kvůli ochraně spotřebitele před zmíněným zařízením. Napajení je možné pomocí klasického zdroje, ale také pomocí USB rozhraní počítače. 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Elektronická vysoušečka Cedis e100.DS

Elektronická vysoušečka Cedis e100.DS

Dostupnost: Skladem

  • 1590 Kč s DPH
 ks

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info