• Eshop pro sluchadla
  • Vysoušečky pro dlouhodobou životnost sluchadel
  • Filtry ke spolehlivému fungování sluchadel
  • Sluchadla a děti
  • Sluchadla a srozumitelný poslech v autě
  • Sluchadla a poslech televize v nejvyšší kvalitě
  • Ochrana sluchu pro klidný spánek
  • Ochrana sluchu pro plnou soustředěnost - při studiu, programování, práci v otevřených kancelářích
  • Univerzální vzdálený mikrofon pro sluchadla
  • Předchozí
  • Další

Jaké jsou rozdíly mezi el. vysoušečkou Cedis e100. DS, el. UV vysoušečkou Cedis e150. DUS a el. UV vysoušečkou Cedis e300. DUS ?

Rozdíly mezi elektronickou UV vysoušečkou Cedis e150. DUS a elektronickou UV vysoušečkou Cedis e300. DUS je hned několik, ale nejzásadnější rozdíl je teplota vysoušení. El. vysoušečka Cedis e150. DUS má maximální pracovní teplotu 40 ºC, což je o 5 ºC méně než má el. vysoušečka Cedis e300. DUS. El. UV vysoušečka Cedis e150. DUS je vhodná pro vysoušení dobíjecích sluchadel právě kvůli nižší teplotě vysoušení, protože akumulátor u dobíjecích sluchadel má provozní teplotu do 45 ºC. Elektronická vysoušečka Cedis e100. DUS nedisponuje oproti zmíněným vysoušečkám světelným zdrojem UV-C. UV-C světlo redukuje hromadění choroboplodných zárodků a tím snižuje riziko infekce v uchu i mimo něj . Do všech el. vysoušeček se vejdou sluchadla s tvarovkami a el. vysoušečky se po ukončení programu automaticky vypnou.

El. vysoušečka Cedis e100. DS disponuje dvěma vysušovacími programy. Klasické vysoušení nastavíte pomocí jednoho zmáčknutí tlačítka, kdy se následně rozsvítí LED dioda červeně. Toto vysoušení trvá přibližně 1,5 hodiny. Intenzivní vysoušení nastavíte pomocí dvojího zmáčknutí tlačítka, kdy LED dioda svítí modře. Intenzivní vysoušení trvá přibližně 3 hodiny. Maximální teplota vysoušení je 45 ºC.

El. UV vysoušečka Cedis e150. DUS disponuje speciálním programem pro vysoušení, který trvá přibližně 2,5 hodiny. Pět barevných LED diod signalizuje proces vysoušení. Každých 30 minut se vypne jedna světelná dioda, čímž je signalizován zbývající čas vysoušení. Vysoušečka disponuje světelným zdrojem UV-C, který vyzařuje UV-C světlo ze dvou protilehlých stran. Hygienické čištění trvá přibližně 8 minut na začátku každého vysušovacího programu. Ideální řešení pro vysoušení dobíjecích sluchadel.

El. UV vysoušečka Cedis e300. DUS disponuje vysušovacím programem, který trvá přibližně 3 hodiny. Tři světelné LED diody signalizují proces vysoušení. Modrá barva LED diod signalizuje proces čištění UV-C světlem, zelená barva signalizuje proces vysoušení. Každou hodinu se vypne jedna světelná dioda, čímž je signalizován zbývající čas vysoušení. Vysoušečka disponuje světelným zdrojem UV-C, který vyzařuje UV-C světlo ze čtyř stran. Hygienické čištění trvá přibližně 5 minut na začátku každého vysušovacího programu. 

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení