• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a děti
  • Ochrana sluchu při práci v hluku
  • Předchozí
  • Další

Sluchátka na míru - individuální koncovky

Sluchátka na míru - individuální koncovky

Hodnocení produktu: 4.8/5 (5x)

Vaše hodnocení:

Individuální koncovky na míru k téměř jakýmkoliv špuntovým sluchátkům. Kontaktujte nás na tel. 513 033 852 nebo nám napište na servis.phonak@reja.cz. Zaváděcí cena!

  • Cena: 2600 Kč s DPH
  • Před slevou: 3500 Kč
  • Sleva: 900 Kč

Dostupnost: Skladem

Ukázka zhotovení

Sluchátka na míru vyrábíme podle otisku Vašich uší. Individuální sluchátka skvěle sedí v uchu a navíc maximálně odhlučňují okolní zvuky. Představte si jízdu v tramvaji bez rušivého hluku, cinkání a povyku okolních lidí. Představte si let letadlem bez hučení a křiku dětí. Představte si nerušený poslech hudby kdekoli.

Stávající sluchátka Vám osadíme individuálně zhotovenými koncovkami na míru. Vaše uši si zaslouží víc než jen průměrný poslech.

Co pro to mám udělat? Je to jednoduché. Stačí zavolat na tel. 513 033 852 a domluvit si termín zhotovení otisku Vašich uší. Najdete nás na adrese REJA, Příkop 4, Brno v prvním patře, přímo nad poštou.

Co si mám vzít s sebou? Vaše sluchátka. Anatomie Vašich uší a tvar sluchátka je podklad pro perfektně padnoucí sluchátka PFE (Perfect Fit Ear).

Jak budou moje sluchátka PFE vypadat? Standardně používáme čirý silikon. Výsledný tvar vždy záleží na tvaru Vašeho zvukovodu a velikosti použitých sluchátek.

Jak dlouho trvá výroba? Počítejte se třemi týdny. Jako první vyrobíme model Vašich současných sluchátek, následně samotné koncovky. Technologický postup výroby zahrnuje kroky, které nejdou urychlit bez vlivu na kvalitu. A na kvalitě si zakládáme.

Mohu svá sluchátka vyndat z individuálních koncovek? Ano, sluchátka jsou na individuálních koncovkách "nacvaknutá".

Jak dlouho mi sluchátka PFE vydrží? Koncovky vyrábíme z měkkého silikonu. Záleží na mnoha faktorech, jako je frekvence používání, agresivita potu a míra pocení. Průměrná životnost se pohybuje v rozmezí tří až pěti let.

Chybí Vám nějaká informace? Zavolejte nám na tel. 513 033 852 nebo napište na servis.phonak@reja.cz.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info