• Eshop pro sluchadla
  • Sluchadla a telefonování
  • Sluchadla a televize
  • Sluchadla a děti
  • Previous
  • Další

Phonak Roger Focus

Phonak Roger Focus

Hodnocení produktu: 3.5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Řešení pro kompenzaci jednostranné ztráty sluchu, ADHD (Porucha pozornosti s hyperaktivitou), APD (Anxiózní porucha osobnosti) či ASD (Porucha autistického spektra).

  • Cena: 14900 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Phonak

Phonak Roger FocusZařízení Phonak Roger Focus je vhodné pro kompenzaci jednostranné ztráty sluchu, ADHD (Porucha pozornosti s hyperaktivitou), APD (Anxiózní porucha osobnosti) či ASD (Porucha autistického spektra). U zmíněných poruch má zásadní vliv na život dětí, a to zejména pokud jde o jejich úspěch ve škole. U technologie Roger bylo prokázáno, že pomáhá dětem se lépe soutředit na slova učitele a následně zlepšuje komunikaci s učitelem i zapojení do konverzace se svými spolužáky.

Díky Roger technologii je dosaženo odstranění rušivého šumu v pozadí. Vysoce diskrétní rozměry a neuvěřitelná lehkost pomáhá k velmi snadnému a bezstarostnému používání. Z toho důvodu byla také zajištěna dobrá odolnost vůči vniknutí vody, potu a prachu do zařízení. Všechny bezdrátové mikrofony Roger jsou plně kompatibilní, tudíž je možné jej propojit s jakýmkoliv vzdáleným mikrofonem Roger či Phonak Dynamic SoundField. Zařízení Phonak Roger Focus slouží pouze na bázi přijímače signálu z Roger mikrofonů, tudíž se nejedná o zařízení nahrazující funkci sluchadel.   

Chcete si novinku vyzkoušet? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Návod k použití: 

Návod k použití

Barva: Ruby

Nový komentář

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info