CZ SK

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Jednoduchý mikrofon Phonak RemoteMic v kombinaci s Phonak ComPilot Air II pro přenos zvuku.

  • Cena: 7900 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Phonak

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air IISada obsahuje jednoduchý mikrofon Phonak RemoteMic a streamingové zařízení Phonak ComPilot Air II. Tento malý a lehký mikrofon Phonak RemoteMic se připíná na oděv osoby, s níž uživatel sluchadel hovoří. Mluvčí hovoří do mikrofonu a zvuk se přenáší za pomoci Phonak ComPilot Air II přímo do sluchadel na vzdálenost až 20 metrů.

Používání bezdrátového mikrofonu Phonak RemoteMic je velmi snadné. Dvě tlačítka hlasitosti umožňují klientům přesně nastavit hlasitost pro různé poslechové situace. Bezdrátový přenos je založen na osvědčené technologii Bluetooth™ a optimalizován pro dosažení nízké latence. Celodenní poslech je umožněn provozní dobou až kolem 8 hodin.


Malý a stylový Phonak ComPilot Air II využívá technologie Bluetooth pro propojení sluchadel Phonak s bezdrátovým mikrofonem. Více informací o zařízení se dozvíte přímo na stránkách produktu Phonak ComPilot Air II.

 

Důležité upozornění:
Pro aktivaci provozu je nutné zařízení spárovat se sluchadlem/sluchadly. Kontaktujte prosím svého poskytovatele sluchadel nebo navštivte jakoukoliv pobočku REJA spol. s r. o.

Sada kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak:
generace Venture (Phonak Bolero V, Phonak Audéo V, Phonak Naída V, Phonak Virto V, Phonak Sky V)

 

Chcete si novinku vyzkoušet? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info